Billys ledelse

Vi vil altid gerne høre fra dig. Har du brug for oplysninger om vores team, kan du klikke på teamsiden

Toke Kruse fra Billy Regnskabsprogram

Toke Kruse

Bestyrelsesformand & Stifter

Telefon: +45 60 24 60 24

toke@billy.dk
Jonas Midtgaard fra Billy Regnskabsprogram

Jonas Midtgaard

Direktør

Telefon: +45 29 49 86 68

jonas@billy.dk
Nicolai Hofsø fra Billy Regnskabsprogram

Nicolai Hofsø

Chief Commercial Officer

Telefon: +45 28 92 78 74

nicolai@billy.dk
Katrine Rasmussen fra Billy Regnskabsprogram

Katrine Rasmussen

Marketingchef

Telefon: 25 94 60 26

katrine@billy.dk
Christine F. Jakobsen fra Billy Regnskabsprogram

Christine F. Jakobsen

Kommunikationschef

Telefon: 60 74 29 49

christine@billy.dk
Aske Bue fra Billy Regnskabsprogram

Aske Bue

Økonomiansvarlig

Telefon: 60 24 60 24

aske@billy.dk